Leef Vastelaovesvrunj, Zoals jullie ongetwijfeld begrijpen, heeft het Covid-19 virus ook zijn weerslag op ons geliefd vastelaovessezoen. De onderstaande keuzes zijn genomen met de kennis welke op dit moment voorhanden is. Zou de situatie aangaande de mogelijkheden wijzigen, zullen we jullie uiteraard informeren. Graag willen we de geannuleerde activiteiten van Vastelaovessezoen 2020-2021 met jullie delen. Activiteiten: ·       Opening seizoen Awt Gelaen; zal niet plaatsvinden. ·       Prins uitroeping/ Vastaovend same; zal niet plaatsvinden. ·       Prinsenreceptie; zal niet plaatsvinden. ·       Kerkmis, huldiging jubilaris; zal niet plaatsvinden. ·       Jeugdmiddag; géén nieuwe jeugdprins. zal niet plaatsvinden. ·       Vastelaovesdagen, optochten; zal niet plaatsvinden. Mochten er mogelijkheden ontstaan, zullen wij alles in het werk stellen om nog de maximale invulling te geven aan ons vastelaovessezoen. Bovenal, blijf gezond! Veer zeen ós in Awt Gelaen. Vastelaovesvereiniging de Uule Awt-Gelaen